ISMERKEDJ MEG A SÚLY-KONTROLL PROGRAMMAL!

Curling Nõi OB 2007.

A cikk megjelenési deje: 2007.02.10. A benne szereplő információk a megjelenés idején pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
curling.jpgA Wallis CC nõi csapata sikeresen vette az elsõ akadályokat.

Rekord számú csapat jelentkezett a Magyar Curling Szövetség által a Kamaraerdei Curling Pályán (Budapest, XI. ker. Kamaraerdei út 12-14.) harmadszor, összességében ötödször megrendezésre kerülõ Országos Csapatbajnokságra.

A sportág legrangosabb versenye február 2-tõl március 25-ig, a döntõk napjáig tart, elõre kijelölt 7 hétvégén keresztül, csoportokra bontva. Nevezéshez feltétel volt a két - nõi és férfi - kategóriában induló csapatok tagjainak magyar állampolgársága, ugyanazon szakosztályban való rendszeres részvétele, a ranglista versenyhez pedig a pontszerzõ bajnokságokon való azonos tagösszetételû csapatok jelentkezése.

A Wallis SC nõi csapata (Ádám Boglárka, Nagy Gyöngyi, Béres Alexandra, Szekeres Ildikó) elsõ helyen zárt az alapszakaszban, innen várja a folytatást a döntõben, március 23-án délután.